Poznaj naszą ofertę

Usługi pogrzebowe

cmentarz Oborniki Śląskie

Dwadzieścia lat pracy Zakładu Pogrzebowego IN MEMENTO Jakubowski w miejscowościach Trzebnica, Oleśnica, Oborniki Śląskie, Prusice, Bukowice to doświadczenie, które daje Państwu pewność, że nasze usługi pogrzebowe są wykonane wzorcowo oraz sprawnie. Jest to możliwe dzięki zaangażowaniu każdego z pracowników naszej firmy.

Gotowość do wszelkiej pomocy oraz do odciążenia Państwa z formalnych obowiązków, a także sprawność w realizacji poszczególnych etapów uroczystości pogrzebowej to atuty naszego zakładu pogrzebowego. Każdego dnia swoją pracą sprawiamy, że dom pogrzebowy IN MEMENTO Jakubowski wyróżnia się wśród zakładów pogrzebowych województwa dolnośląskiego.

Czytaj więcej

Producent nagrobków

zakład pogrzebowy Oborniki Śląskie, Trzebnica i Oleśnica

Każde z biur naszego zakładu pogrzebowego posiada bardzo szeroką ofertę. Kompleksowość świadczonych przez nas usług pogrzebowych obejmuje również usługi kamieniarskie oraz sprzedaż i montaż nagrobków. Odpowiadając na pytania i zapotrzebowanie naszych Klientów od roku 2010 w ofercie firmy IN MEMENTO Jakubowski znajduje się produkcja oraz renowacja nagrobków.

Proponujemy Państwu wzory tradycyjne oraz autorskie, najtrwalsze materiały oraz konkurencyjne ceny pomników. Ze wszystkimi szczegółami można się zapoznać w naszych biurach w miejscowościach Trzebnica, Oleśnica, Oborniki Śląskie, Prusice i Bukowice. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania. Zapraszamy do kontaktu.

Czytaj więcej